CONTACT

Hoofd Bestuur

Voorzitter;  Paul Lengkeek, E-mail;  voorzitter@knkf.nl

Secretaris; Ricardo Seffelaar E-mail;  secretaris@knkf.nl

Penningmeester;  Alain Verzi, E-mail;   penningmeester@knkf.nl

Sporten

Powerliften:  Pieter V d Vijfeijke, E-mail:  pieter@drc-groep.nl

Functinonal fitness:  Vacature

Worstelen:  Jan Loffeld, E-mail:  worstelen@knkf.nl

Sambo: Reint Warmelink, E-mail: info@sambo-nederland.nl

Kettlebel:  Mirjam Koehorst, E-mail:

Paralympisch BD:  Laurens Schouten,  E-mail:  l.schouten@bbhmail.nl

Armworstelen: Frans Swaalf, E-mail:  president@nlab-dawa.nl

Bondsbureau

Officemanager: Lenneke Bakker, E-mail;  office@knkf.nl

Vertrouwenspersoon

Saskia Rozendaal; E-mail;  sasrozendaal@hotmail.com

Tucht commissie

E-mail; info@isr.nl

Per e-mail zijn wij altijd bereikbaar.
Stel gerust een vraag via onderstaand formulier of maak een afspraak via de mail.

    KNKF – Koninklijke Nederlandse Krachtsport en Fitnessfederatie
    Hermesweg 8
    3741 GP Baarn

    office@knkf.nl