CONTACT

Bestuur

Voorzitter:  Paul Lengkeek, E-mail:  voorzitter@knkf.nl

  • Nevenfucties: Managing consultant Capgemini, Penningmeester UKV de Halter, bestuur KNKF opleidingen

Secretaris: E-mail:  secretaris@knkf.nl

Penningmeester:  E-mail:   penningmeester@knkf.nl

Sporten

Powerliften:  Chris Janssen, E-mail:  bestuur@knkf-sectiepowerliften.nl

Worstelen:  Jan Loffeld, E-mail:  worstelen@knkf.nl

Sambo: Bert Zandman, E-mail: info@sambo-nederland.nl

Kettlebell:  Jan Hein van de Wiel, E-mail:

Paralympisch BD:  Ielja Strik

Bondsbureau

Directeur: directeur@knkf.nl

Ledenadministratie: Glenn Kofman, E-mail;  office@knkf.nl

Vertrouwenspersoon

Saskia Rozendaal; E-mail;  sasrozendaal@hotmail.com

Tuchtcommissie

E-mail; info@isr.nl

Per e-mail zijn wij altijd bereikbaar.
Stel gerust een vraag via onderstaand formulier of maak een afspraak via de mail.

    KNKF – Koninklijke Nederlandse Krachtsport en Fitnessfederatie
    Hermesweg 8
    3741 GP Baarn

    office@knkf.nl